Německo, Míšeň, po roce 1934, pestře malovaný porcelán, bohatý plastický ornament, značeno vespod modrou podglazurní značkou, číslo modelu A 1068, modelér Paul Scheurich, celkové rozměry 20,5 x 25 x 12 cm, stav viz foto, nepoškozeno.

Vyvolávací cena:
20 000 Kč
30 000 - 40 000 Kč

Písemný limit

Meissen - Mouřenín s kakadu, Paul Scheurich