Německo, Míšeň, po roce 1934, pestře malovaný porcelán, bohatý plastický ornament, značeno vespod modrou podglazurní značkou, číslo modelu A 1068, modelér Paul Scheurich, celkové rozměry 20,5 x 25 x 12 cm, stav viz foto, nepoškozeno.