Československo, 3. čtvrtina 20. století, glazovaná keramika, celkové rozměry 28 x 22 x 8 cm, stav viz foto, mírně poškozeno, vlasová prasklina, drobné oťuky.

Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 - 8 000 Kč

Písemný limit

Profilovaná váza

Profilovaná váza

Profilovaná váza

Profilovaná váza

Profilovaná váza

Profilovaná váza

Profilovaná váza