Německo, Rosenthal, rok 1929, bílý porcelán se zlaceným motivem pastevců, hodiny s pérovým pohonem, zlacený ciferník, značeno vespod, celkové rozměry 24 x 16 x 6,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto, hodinový stroj v chodu (bez záruky přesnosti na chod), chybí sklápěcí ouško u natahování.