Krajina II., rok 1976, olej na plátně, signováno a datováno vpravo nahoře Kristián Kodet 76, na rubu autorský štítek z Galerie Dílo, rozměry malby 43 x 30 cm, celkové rozměry s rámem 61 x 47 cm, velmi dobrý původní stav, autorská adjustace, mírně poškozený rám.

Provenience: Významná privátní sbírka českého výtvarného umění z 2. poloviny 20. století.

Vyvolávací cena:
32 000 Kč
50 000 - 75 000 Kč

Písemný limit

Kristián Kodet (*1948)

Kristián Kodet (*1948)

Kristián Kodet (*1948)

Kristián Kodet (*1948)

Kristián Kodet (*1948)

Kristián Kodet (*1948)