Krajina s červenou postavou, olej na sololitu, signováno vlevo dole Červinka, na rubu štítek z galerie Dílo, rozměry malby 22 x 28 cm, celkové rozměry s rámem 30 x 36,5 cm, velmi dobrý povodní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

Vyvolávací cena:
30 000 Kč
40 000 - 55 000 Kč

Písemný limit

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)