Dóza, Československo, Svitávka, 20. léta 20. století, malovaná keramika, vespod značeno, celkové rozměry 12 x 6,5 x 7,5 cm, stav viz foto, mírně poškozeno.

6 000 CZK
8 000 - 10 000 CZK

Hubert Kovařík (1888 - 1958)

Hubert Kovařík (1888 - 1958)

Hubert Kovařík (1888 - 1958)

Hubert Kovařík (1888 - 1958)

Hubert Kovařík (1888 - 1958)

Hubert Kovařík (1888 - 1958)

Hubert Kovařík (1888 - 1958)