Německo, Míšeň, první třetina 20. století, pestře malovaný porcelán, značeno vespod modrou podglazurní značkou, číslo modelu W 123, modelér Julius Konrad Hentschel, celkové rozměry 9 x 16,5 x 11,5 cm, stav viz foto, nepoškozeno.