Německo, Míšeň, přelom 19. a 20. století, pestře malovaný porcelán, bohatý plastický ornament, značeno vespod modrou podglazurní značkou, číslo modelu K 163, celkové rozměry 19 x 14,5 x 12,5 cm, stav viz foto, nepoškozeno.