Československo, Svitávka, Hubert Kovařík, 20. léta 20. století, malovaná keramika, vespod autorsky signováno Hubert Kovařík, značeno Svitávka, celkové rozměry 48 x 30 x 30 cm, stav viz foto, prasklina z výroby, krakely v glazuře.

60 000 CZK
80 000 - 90 000 CZK

Velká váza - Hubert Kovařík (1888 - 1958)