Odpoledne na dvorku, olej na kartonu, signováno vpravo dole Aug.Mervart, na rubu autorský přípis, rozměry malby 30 x 40 cm, celkové rozměry s rámem 44,5 x 55 cm, velmi dobrý stav viz foto.
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz