Děti s ptačím hnízdem, olej na měděné desce, signováno vlevo dole J.D.Bager, rozměry malby 39 x 31 cm, celkové rozměry s rámem 48 x 41 cm, stav viz foto, mírně poškozeno, rámováno.
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz