Kytice ve váze, rok 1942, olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Lev 42, rozměry malby 65 x 50 cm, celkové rozměry s rámem 75 x 60 cm, stav viz foto.
Registraci na dražbu po telefonu
9.6.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz