Uvnitř I., rok 1982, olej na sololitu, signováno a datováno vlevo dole J. Lehoučka X. 82, na rubu autorské přípisy a signatura, autorský štítek, rozměry malby 28,5 x 38 cm, celkové rozměry s rámem 33 x 42 cm, velmi dobrý původní stav, autorská adjustace.

Provenience: Významná privátní sbírka českého výtvarného umění z 2. poloviny 20. století.

34 000 CZK
50 000 - 70 000 CZK

Josef Lehoučka (1923 - 1999)

Josef Lehoučka (1923 - 1999)

Josef Lehoučka (1923 - 1999)

Josef Lehoučka (1923 - 1999)

Josef Lehoučka (1923 - 1999)

Josef Lehoučka (1923 - 1999)

Josef Lehoučka (1923 - 1999)