Vídeň, 2. polovina 19. století, lovecký nůž, ocelová čepel, kožená pochva a rukojeť z parohu, zdobeno reliéfním prořezávaným kováním, značeno A. Kleeberg Wien (vídeňský medailér), hlavice zdobená šlechtickým monogramem – viz foto, celková délka 23 cm, délka čepele 10 cm, délka pochvy 11,2 cm, původní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

22 000 CZK
35 000 - 45 000 CZK

Lovecký zavazák s šlechtickým monogramem: August Kleeberg in Wien