Na procházce v parku, olej na dřevě, signováno vpravo dole Červinka, rozměry malby 19,5 x 33 cm, celkové rozměry s rámem 31 x 44 cm, velmi dobrý povodní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.
Registraci na dražbu po telefonu
22.9.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz