Německo, Míšeň, 20. století, pestře zlacený porcelán, kobaltový fond, značeno vespod modrou podglazurní značkou, rozměry koflíku 7 x 9 x 11,5 cm, průměr misky 15 cm, stav viz foto, nepatrně odštíplá spodní hrana misky.