Německo, Míšeň, 20. století, pestře zlacený porcelán, kobaltový fond, značeno vespod modrou podglazurní značkou, rozměry koflíku 7 x 9 x 11,5 cm, průměr misky 15 cm, stav viz foto, nepatrně odštíplá spodní hrana misky.

Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 000 - 6 000 Kč

Písemný limit

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen

Koflík s miskou - Meissen