Německo, Míšeň, 1. polovina 20. století, malovaný porcelán, značeno vespod modrou podglazurní značkou, číslo modelu V 118, modelér Erich Oskar Hösel, celkové rozměry 4,5 x 6,5 x 4 cm, stav viz foto, nepoškozeno.

Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 - 5 500 Kč

Písemný limit

Meissen - Pejsek s míčem

Meissen - Pejsek s míčem

Meissen - Pejsek s míčem

Meissen - Pejsek s míčem

Meissen - Pejsek s míčem

Meissen - Pejsek s míčem