Velký závěsný talíř, rok 1984, glazovaná keramika, tištěný dekor, signováno a datováno vespod P.Rada 84, průměr 37,5 cm, výška 2,5 cm, stav viz foto, na spodní hraně nepatrně poškozeno.

Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 000 - 10 000 Kč

Písemný limit

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)

Pravoslav Rada (1923 - 2011)