Na procházce v parku, olej na dřevě, signováno vpravo dole Červinka, rozměry malby 19,5 x 33 cm, celkové rozměry s rámem 31 x 44 cm, velmi dobrý povodní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

30 000 CZK
40 000 - 55 000 CZK

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)