Krajina s kvetoucí magnolií, olej na plátně, signováno vlevo dole Červinka, na rubu štítek z Galerie Targus, rozměry malby 30,5 x 35 cm, celkové rozměry s rámem 50 x 55,5 cm, velmi dobrý povodní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

34 000 CZK
55 000 - 65 000 CZK

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)

Zdeněk Červinka (1928 - 2016)