V březovém háji, po roce 1900, olej na kartonu, signováno vlevo dole Ullman, rozměry malby 45 x 35 cm, celkové rozměry s rámem 62 x 51,5 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto, dobová adjustace, zaskleno.
Registraci na dražbu po telefonu
22.9.2024 18:00You can bid live on
Livebid.czPhone: +420 585 220 809
Fax: +420 585 220 809
E-mail: antik@ustar.cz
2024 © Starožitnosti-Galerie USTAR s.r.o. · Privacy policy · Realization Internet agency Q2 Interactive & Qaukce.cz