Na břehu rybníka, olej na kartonu, signováno vlevo dole K. Langer, na rubu autorská signatura, rozměry malby 69,5 x 100 cm, celkové rozměry s rámem 85 x 116,5 cm, velmi dobrý původní stav, dobová adjustace, zaskleno, nepatrně poškozeno.

60 000 CZK
80 000 - 100 000 CZK

Karel Langer (1878 - 1947)

Karel Langer (1878 - 1947)

Karel Langer (1878 - 1947)

Karel Langer (1878 - 1947)

Karel Langer (1878 - 1947)

Karel Langer (1878 - 1947)