Dalí - Dalí, rok 1980, olej, kombinovaná technika, asambláž, signováno a datováno vpravo dole Rotrekl 80, rozměry malby 51 x 36 cm, celkové rozměry 62 x 47 cm, původní stav, mírně poškozeno, autorská adjustace.

Provenience: Významná privátní sbírka českého výtvarného umění z 2. poloviny 20. století.

50 000 CZK
70 000 - 100 000 CZK

Teodor Rotrekl (1923 - 2004)

Teodor Rotrekl (1923 - 2004)

Teodor Rotrekl (1923 - 2004)

Teodor Rotrekl (1923 - 2004)

Teodor Rotrekl (1923 - 2004)

Teodor Rotrekl (1923 - 2004)