Brána, okolo roku 2005, olej na plátně, signováno vpravo dole I. Šrámková, na rubu štítek s popisem díla, rozměry malby 150 x 120,5 cm, celkové rozměry s rámem 152 x 123 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

Velmi vzácná a sběratelsky atraktivní velkoformátová olejomalba od Ivany Šrámkové, které se na trhu s uměním objevuje jen sporadicky.

Provenience: Významná privátní sbírka, původně získáno přímo od autorky.

80 000 CZK
120 000 - 140 000 CZK

Ivana Šrámková (*1960)

Ivana Šrámková (*1960)

Ivana Šrámková (*1960)

Ivana Šrámková (*1960)

Ivana Šrámková (*1960)