Dub ve Fontainebleau, olej, plátno na lepence, rozměry malby 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole A. Chittusssi, na rubu pozůstalostní razítko autora, štítek Waldesovy obrazárny s číslem 1850, přípisy, štítek Národní galerie v Praze s inventárním číslem O 2130, celkové rozměry 36 x 43 cm, stav viz foto, mírně poškozeno.
Provenience: Obraz pochází z pozůstalosti autora, následně se stal součástí věhlasné Waldesovy obrazárny, v roce 1939 zabaveno gestapem, následně dlouhá léta deponováno ve sbírkách Národní galerie v Praze, číslo O 2130, po roce 1996 bylo dílo v restituci vráceno dědicům továrníka Jindřicha Waldese.